• AlexandraK.


Dnes mi prišiel jedej z mojích obľúbených parfumov. Je ním Katy Perry royal revolution. Prvý krát som ju dostala ako darček pred pár rokmi a tak som si ju zamilovala, že mi to ostalo až doteraz. Milujem sladké parfémy a práve tento má ovocno-kvetinové zloženie, čo je pre mňa úplne TOP kombinácia. Ak ste tiež milovníkmi sladkých vôní určite odporúčam vyskúšať práve tento parfém !!

Majte ešte krásny deň xx


Today I received one of my favorite perfumes. It is Katy Perry's royal revolution. I first got it as a gift a few years ago, and I really fell in love with it. I love sweet perfumes and this one has a fruity-floral composition, which is a TOP combination for me. If you are also a lover of sweet scents, I definitely recommend this perfume !!

Have a nice day xx


  • AlexandraK.


Ahojte! Po dlhšej dobe sa vám opäť ozývam, mala som trošku viac práce tak som sa blogu veľmi nevenovala, ale budem sa to snažiť napraviť. Chcela by som sa s vami podeliť o tento krásny deň. 23.5. sme oslávili spolu už 7 rokov. Manžel pripravil prekvapenie a zobral ma na večeru do krásnej reštaurácie Gaucho v Birminghame. Dôležité pre nás bolo aby sme mohli so sebou vziať aj psíka, čo táto krásna reštaurácia povoľuje. Bolo tam krásne, útulne, personál neskutočne milý, ochotný a jedlo veľmi chutné. Ako pozornosť sme dostali aj dezert s prianím k nášmu výročiu.

Po večeri sme mali krátku prechádzku na námestie a po ceste domov sme sa rozhodli spraviť si ešte jednu malú zastávku na západ slnka na Formby Beach. Pláž bola nádherná a veľmi sme si to tam užili, aj ked počasie nebolo ideálne pretože tam veľmi fúkal vietor, ale ten pohľad stál za to.


Prajem Vám ešte krásny zvyšok týždňa!

Hello! After a long time I decided to write a post here. I had a little more work so I didn't pay much attention to the blog, but I will try to change it.

I would like to share this beautiful day with you. 23.5. we celebrated our anniversary, we are 7 years together. My husband prepared a surprise and take me to the beautiful Gaucho restaurant in Birmingham for the dinner. Important for us was, to be able to take the dog into the restaurant, which this beautiful restaurant allows. This place was beautiful, cozy, the staff incredibly nice, helpful and the food very tasty. As a gift, we also received a dessert with a wish for our anniversary. After dinner we had a short walk to the square. On the way home we decided to make another small stop at sunset on Formby Beach. The beach was beautiful and we really enjoyed time there, although the weather was not perfect due to the wind was blowing a lot, but the sunset was gorgeous .


I wish you a beautiful rest of the week!


  • AlexandraK.


Konečne ! Po dlhej dobe som si opäť spravila chvíľku pre seba a išla som na manikúru. Nikdy sa neviem rozhodnúť akú farbu a štýl chcem, pretože mám stiahnutých plno inšpirácii. No nakoniec som si vybrala jemnú nude farbu a kedže milujem trblieky a kamienky tak tie samozrejme nemohli chýbať.

A ako ste na tom vy ? Aká je vaša obľúbená manikúra?

Finally! After a long time, I took a moment for myself and I went for a manicure.

I can never decide what colour and style I want, because I have in mobile lots of inspirations. But in the end I chose a soft nude colour and I really love glitters and stones, so of course they couldn't be missed on my manicure.

What is your favourite manicure?