top of pagePrajeme Vám všetkým krásny rok 2023, nech je pre vás tým najlepším a najkrajším rokom.


Tak a už je to oficiálne ... kúpili sme dom v Anglicku. Na jednej strane som mega nadšená pretože je to ďalšia nová obrovská etapa v našom živote. Keď sme sa tu prvý krát nasťahovali do podnajmu v roku 2017 ani by ma vtedy nenapadlo, že tu budeme žiť už skoro 5ty rok a že si práve tu kúpime aj náš prvý dom. Neviem sa dočkať keď ho budeme mať celý prerobený podľa našich predstáv, na nákup nábytku a dekorácii ale zároveň ma to trošku aj desí, čo všetko to obnáša a čo nás ešte čaká. Samozrejme sa pokúsim vás celým týmto procesom sprevádzať a snáď sa vám bude páčiť a nájdete tu aj nejakú inšpiráciu.  • AlexandraK.

Po dlhšej dobe pridávam opäť inšpiráciu na nechtíky. Tento krát na vianočné ktoré som si veľmi zaľúbila. Čo na ne hovoríte ? Dávate si aj vy ozdobiť nechtíky podľa obdobia/sezóny?Krásny pondelok ako sa máte? Ako trávite tieto predvianočne dni? Už máte všetko vybavené, nakúpené, napečené alebo sa ešte len na to chystáte?

My sme mali krásny víkend. V sobotu som sa zobudila do nádherne bieleho zasneženého ránka, naraňajkovali sme sa a išli do Manchestru pobehať pár obchodov a užiť si tu predvianočnú atmosféru vo veľkomeste. Odtiaľ sme zavítali na farmu kde sme si išli vybrať náš vianočný stromček ako aj minulý rok. Ale žiaľ keď sme tam prišli už mali posledných pár stromčekov a žiaden sa nám nepáčil. Tak nakoniec sme si stromček boli vybrať

v B&Q obchode, kde sme si našli ten náš.

Večer sme si zapálili doma sviečky, uvarili punč, zdobili stromček, piekli perník a popri tom nám išla v televízore rozprávka shrek 3. Jednoducho krásna rodinná sobota.

V nedeľu som bola sama doma tak som sa bola prejsť s Leom po snehu, volala som s rodinou, poobede som šla s kamarátkou do mesta na kávu a mali už tretiu adventnú nedeľu tak sme večer zapálili tretiu sviečku na adventnom venci. A víkend som zakončila večerným domácim wellness. Pustila som si horúcu vodu s esenciálnym olejom, dala masku na vlasy a nakoniec obľúbenou starostlivosťou o pleť so sadou NovAge.

bottom of page