top of page

MERSEA ISLAND

7 OCTOBER 2020      

Tento rok sa naša letná dovolenka konala sem v Anglicku. Boli sme sa pozrieť aj s našími kamarátmi a psíkmi na Mersea Island. Je to asi 4 hodinky cesta autom od nášho mesta. Ubytovaný sme boli v hoteli Novotel, kúsok od Mersei. Je to naozaj nádherné miesto, ktoré sa oplatí vidieť v UK. Kto chce celý deň stráviť na pláži, môže si rezervovať jeden z týchto domčekov, kde sa nachádza aj kuchynka a nejaké posedenie.

Žiaľ voda bola veľmi chladná, tak sme strávili pár hodín len opaľovaním a samozrejme fotením. Tento deň sme zakončili skvelým obedom a presunuli sme sa na druhú časť Anglicka.

This year we spent our summer holiday in England. We been with our friends and dogs on Mersea Island. It is about 4 hours drive by car from our city. We stayed at the Novotel Hotel, not far from Mersea. It's a really wonderful place which worth seeing in the UK.

If you want to spend the whole day on the beach, you can book one of these houses, where there is also a kitchen and a sitting area. Unfortunately, the water was very cold, so we spent a few hours sunbathing and of course taking pictures. We ended this day with a great lunch and moved to the other part of England.

bottom of page