top of page
  • Writer's pictureAlexandraK.

HOLIDAY


Krásny piatok prajem. Tento týždeň sme mali v práci na pár dní voľno a vravela som si, že keby sme boli na Slovensku určite by sme išli niekam na pobyt. A potom mi napadlo, prečo neísť niekde sem v Anglicku a spoznať tak nejaké nové miesta. Tak som zarezervovala hotel a keďže manžel bude mať čoskoro meniny, dala som mu to ako predčasné prekvapenie. Už veľmi dlho sme neboli na žiadnom pobyte ani dovolenke, tak sa veľmi teším že nám to vyšlo. V nedeľu sme si zbalili veci a v pondelok vyrazili na cestu. Bolo tam krásne a my sme si to naozaj neskutočne užili a oddýchli aj s našou štvornohou láskou.

Vybrala som tu len pár fotiek, viac foto aj info nájdete čoskoro v "Travel".Chodievate takto na pobyty, dovolenky každý rok alebo len príležitostne ?

 

Have a nice Friday. We took a few days off from work and I said to myself, If we were in Slovakia, we would go on some trip. And then I thought "why not go somewhere here in England and get to know some new places"? I booked the hotel, and my husband will be have a name day soon, so I gave it to him as a surprise. We haven't been on holiday for a long time, so we were very happy. We packed our baggage on Sunday and start our trip on Monday. It was beautiful there and we really really enjoyed it and rested with our small

four-legged love.

I choose just a few photos here, so you will find more photos and information soon in "Travel".


Do you go on holidays every year or only occasionally?0 comments

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page