top of page
  • Writer's pictureAlexandraK.

HYGGE
Poznáte ten pocit ked' ležíte zabalený v deke, v huňatých ponožkách so šálkou čaju (vareného vína), pozeráte obľúbený seriál a počujete ako vám na okno padajú kvapky dažda alebo sledujete východ slnka s hrnčekom lahodnej kávy?

Tak presne toto je HYGGE.

... je to pocit domova, pocit bezpečia ...V tejto knižke od MEIK WIKINGA sa dočítate všetko o čom hygge je, ako chutí, ako vonia. Dozviete sa ako si zútulniť svoju domácnosť, tešiť sa z maličkostí a dosiahnuť šťastný život, rovnako ako aj dáni.

Naučí nás ako si v tomto uponáhľanom svete nájsť chvíľku času a užiť prítomné okamihy.

Jednoducho táto knižka vám ponúka recept na šťastný život.Ja som vd'aka tejto knižke našla čaro aj v týchto chladných dňoch v roku.

Tak vezmite deku, zapáľte sviečku a prajem príjemné čítanie :)


 

Do you know that feeling when you are lying wrapped in a blanket, in bushy socks with a cup of tea (mulled wine), watching your favorite movie and hearing raindrops falling on your window or watching the sunrise with a cup of delicious coffee?

That's exactly what HYGGE is.

... it's a feeling of home, a feeling of safeness ...


In this book from MEIK WIKING you will read everything about Hygge, how it tastes, how it smells. You will learn how to design your cozy home, enjoy the little things and achieve a happy life, same as danish people.

This book teach us how to find a time in this hectic world and how to enjoy the present moment. Simply put, this book offers you a simple recipe to a happy life.


And thanks to this book, I found a charm on these cold days of the year.

So take a blanket, light a candle and I wish you a pleasant reading :)


0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page