top of page
  • Writer's pictureAlexandraK.

Our AnniversaryAhojte! Po dlhšej dobe sa vám opäť ozývam, mala som trošku viac práce tak som sa blogu veľmi nevenovala, ale budem sa to snažiť napraviť. Chcela by som sa s vami podeliť o tento krásny deň. 23.5. sme oslávili spolu už 7 rokov. Manžel pripravil prekvapenie a zobral ma na večeru do krásnej reštaurácie Gaucho v Birminghame. Dôležité pre nás bolo aby sme mohli so sebou vziať aj psíka, čo táto krásna reštaurácia povoľuje. Bolo tam krásne, útulne, personál neskutočne milý, ochotný a jedlo veľmi chutné. Ako pozornosť sme dostali aj dezert s prianím k nášmu výročiu.

Po večeri sme mali krátku prechádzku na námestie a po ceste domov sme sa rozhodli spraviť si ešte jednu malú zastávku na západ slnka na Formby Beach. Pláž bola nádherná a veľmi sme si to tam užili, aj ked počasie nebolo ideálne pretože tam veľmi fúkal vietor, ale ten pohľad stál za to.


Prajem Vám ešte krásny zvyšok týždňa!

 

Hello! After a long time I decided to write a post here. I had a little more work so I didn't pay much attention to the blog, but I will try to change it.

I would like to share this beautiful day with you. 23.5. we celebrated our anniversary, we are 7 years together. My husband prepared a surprise and take me to the beautiful Gaucho restaurant in Birmingham for the dinner. Important for us was, to be able to take the dog into the restaurant, which this beautiful restaurant allows. This place was beautiful, cozy, the staff incredibly nice, helpful and the food very tasty. As a gift, we also received a dessert with a wish for our anniversary. After dinner we had a short walk to the square. On the way home we decided to make another small stop at sunset on Formby Beach. The beach was beautiful and we really enjoyed time there, although the weather was not perfect due to the wind was blowing a lot, but the sunset was gorgeous .


I wish you a beautiful rest of the week!


0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page