top of page
  • Writer's pictureAlexandraK.

UNBOXING ORIFLAME
Krásny pondelok. V piatok mi prišiel balíček s kozmetikou a dnes som ho otvorila, tak som sa rozhodla spraviť vám tu menší "unboxing" čo som si objednala. Produkty sú TOP a už sa neviem dočkať keď ich začnem používať.Ako prvé mám sadu od od "Glow Essentials" sprchovací gél a krém na ruky. Obsahujú vitamín E na ochranu kožnej bariery a vitamín B3, ktorý pomáha zjednocovať tón pokožky.V poslednej dobe som si celkom obľúbila pílingy a som zvedavá na tento vyhladzujúci telový píling od "The Body Edition". Exfoliuje a revitalizuje pokožku, pomáha stimulovať jej obnovu.

KYSELINA GLYKOLOVA : pomáha odstraňovať suché, odumreté bunky z povrchu kože a zanecháva ju hladkú a vláčnu.

A na koniec najviac produktov som si vybrala od "Duologi" na novú starostlivosť o vlásky. Tieto produkty sú novinkou a som mega zvedavá na výsledky.

Vybrala som si čistiaci píling na vlasy, obnovujúci šampón a šampón proti vypadávaniu vlasov, kondicionér, suchý šampón, masku na vlasy a CC sprej. Nielen že vyzerajú dobre, ale som na ne počula len samé chvály. Veľmi sa na ne teším a som zvedavá aj na výsledky.

Určite vám tu neskôr napíšem aj článok s recenziou len na túto sadu.Poznáte tieto produkty alebo máte s nejakým už skúsenosť ?

0 comments

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page